Cześć! Nazywam się Bartosz Dębski i jestem trenerem personalnym oraz wizjonerem, który od wielu lat pasjonuje się  zdrowym stylem życia, a także ideą ciała i ducha.

Wciąż czynnie uprawiam sport, który towarzyszy mi od dziecka. Zawsze marzyłem i wierzyłem że połączę pasję z pracą aby móc pomagać innym w dążeniu do celu. Tak oto sport został drogą mojego życia. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez holistyczne szkolenia w najlepszych szkołach trenerskich na terenie całej Polski, co potwierdzają uzyskane przeze mnie certyfikaty. Prowadzeniem indywidualnych treningów zajmuję się od kilku lat. Ponad 4 lata byłem Trenerem Personalnym w sieci klubów Jatomi Fitness, a dziś wraz z moją ekipą prowadzę własny klub „Proforma” w centrum Płocka na ul. Tumskiej 11.

Widzisz? Marzenia się spełniają! Teraz to ja chce pomagać innym osiągać ich cele, ponieważ wiem, że nie ma nic lepszego niż uczucie spełnienia. Niezależnie od tego jaki jest  Twój cel, wspólnymi siłami uda nam się go zrealizować. Jeżeli zależy Ci na optymalnych efektach, to lepiej trafić nie mogłeś. Dzięki monitorowaniu postępów mamy cały czas kontrolę nad progresem i przebiegiem współpracy. Nie wierzysz? Skorzystaj z konsultacji, ustal swoje cele i priorytety a dowiesz się ile treningów potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany. Dodatkowo każdy z moich podopiecznych otrzymuje potężną dawkę motywacji, jak również smaczny i praktyczny plan żywieniowy dzięki któremu przyspieszymy osiągnięcie celu.

Trening personalny pomoże Ci skuteczniej:

  • Pozbyć się zbędnych kilogramów i podwyższyć komfort życia.

  • Zdobyć wspaniałą kondycję i zmienić swoje samopoczucie.

  • Wyrzeźbić swoje ciało i podkreślić jego atuty.

  • Uwolnić się od bólu i powrócić do pełnej sprawności fizycznej.